S.NO ÜNVANI ADI SOYADI  
1 KAYMAKAM Tahsin KURTBEYOĞLU  
2 GARNİZON KOMUTANI  Topçu Alpay Emin KURTOĞLU  
3 SÖKE BELEDİYE BAŞKANI Süleyman TOYRAN  
4 CUMHURİYET BAŞSAVCISI Burhan BÖLÜKBAŞI  
5 ADALET KOMİSYON BAŞKANI 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ  BAŞKANI Kemalettin TAŞKIN  
6 SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ DEKANI  Prof. Dr. Fatma Neval GENÇ  
                 İKTİDAR PARTİSİ ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLER     
7 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BŞK. Av. Fatih GÜRER  
8 CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BŞK. Hüseyin GÜNDÜZ  
9 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BŞK. Veysel ÖZTÜRK  
10 HAKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İLÇE BAŞK. Şefik İRTEN  
11 BARO TEMSİLCİSİ Av : Muharrem PAKALIN  
   İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST  AMİRLERİ     
12 İLÇE EMNİYET MÜDÜR  Yalçın ŞİPAL  
13 İLÇE JANDARMA KOMUTANI J. Yzb. Gökhan KURGAN  
   DEKAN YARDIMCISI  VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ    
14 ADÜ SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ DEKAN  YARDIMCISI Yrd.Doç.Dr. Birgül CANBAZ  
15 ADÜ SÖKE SAĞLIK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ Doç.Dr. Rahşan ÇEVİK AKYIL  
16 ADÜ SÖKE SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ Yrd.Doç. Dr.Emine GERÇEK  
17 ADÜ SÖKE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ Yrd. Doç. Dr.Kamil BİRCAN   
   KAYMAKAMLIKÇA BELİRLENEN SİLAHLI KUVETLER MENSUPLARI     
18 BÖLGE JANDARMA KRİMİNAL LAB. AMİRİ V. J.Bnb. Erkan VAROL  
                                                             HAKİMLER-SAVCILAR    
19  AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Kemalettin TAŞKIN  
20 AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYE HAKİMİ  Birtan ŞEKER  
21  AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYE HAKİMİ  Gizem ELBASAN  
22 1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ebru DUMANEKİCİ  
23 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ  Merve AYVAZ  
24 3. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ     
25 4. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ  Seda YÖRÜK AVCIL  
26 SULH CEZA  HAKİMİ Mustafa Özgür KABADAYI  
27 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ     
28 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ  Nermin ÇUKALAR ÇAĞLAR -Özgür BAŞKAYA  
29 SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ  Melek Serap ÇUHADAROĞLU  
30 KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ  Fadine ATASOY YILMAZ  
31 CUMHURİYET SAVCISI Hikmet GÖZLÜ  
32 CUMHURİYET SAVCISI Ali BAYKARA  
33 CUMHURİYET SAVCISI İlker ŞANCI  
34 CUMHURİYET SAVCISI    
35 CUMHURİYET SAVCISI Ali ÇAĞLAR  
36 CUMHURİYET SAVCISI Mahmut BIÇAKCI  
37 CUMHURİYET SAVCISI Serkan KÖSE  
38 CUMHURİYET SAVCISI Feridun AVCIL  
                                DEKAN YARDIMCILARI-YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI     
   İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İL TEŞKİLATINDAKİ    AMİR BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ    
  BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI MENSUPLARI   
39 İLÇE MÜFTÜSÜ Ahmet YAYLA  
                                              ADALET BAKANLIĞI MENSUPLARI     
40 CEZAEVİ MÜDÜRÜ Recep GÖVÜŞ  
41 DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRÜ Ejder ÖZYAŞAR  
   AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI MENSUPLARI  
42 SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ Serbil Gül BAKIR  
43 SÖKE HİLMİ FIRAT HUZUREVİ MÜDÜRLÜĞÜ Hülya KURTAY  
44 SÖKE SOSYAL YARDIMLAŞMA  VE DAYANIŞMA VAKFI Saniye ESMER GÖK  
                        ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI    
45 SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ Abdullah KABAL  
46 SÖKE İŞKURUMU MÜDÜRÜ  Tuncay ÖZDEMİR  
                               ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI    
47 KADASTRO BİRİMİ YETKİLİSİ Fatih KUZUCU  
48 TAPU MÜDÜRÜ  Salih POTA  
                                ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI    
49 ADM ELEKTRİK ÜRETİM VE DAĞITIM A.Ş Muhammet HIRLAK  
                                     GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MENSUPLARI     
50 GENÇLİK HİZ. VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ  A.Turan GÜNEN  
                              GIDA  TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MENSUPLARI    
51 İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜD. V. Zeki BERHUNİ  
52 TARIMSAL YAYIM,HİZ İÇİ VE EĞT.MRK.MÜD.V. Lütfi ÖZENÇ  
                                       İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI    
53 İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ V. Yahya YILDIRIM  
54 İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜR  Mahir NALBANTOĞLU  
                            KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI     
55 İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ  Fatih AKBABA  
      MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI     
56 İLÇE MALMÜDÜRÜ Hüseyin İNAL  
57 İLÇE VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ Süleyman DEMİR  
                                              MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI  
58 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Şerafettin YAPICI  
                                               ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI     
59 İLÇE ORMAN İŞLETME ŞEFİ  Volkan AYDIN(Kuşadası Şefi)  
                                                 MİLLİ SAVUNMA BAKANLIGI MENSUPLARI    
60 ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI Per.Ast. Emre KAPLAN  
                                                       SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI     
61 İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr. Esma GÜRSOY  
                     ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI MENSUPLARI     
62 PTT  MÜDÜRÜ Hüseyin ETYEMEZ  
63 TÜRK TELEKOM YETKİLİSİ Deniz SAYILGAN  
64 TCDD SÖKE İSTASYON GAR ŞEFLİGİ Özcan BAŞ  
                                   RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ ,KİT ÜST YÖNETİCİLERİ    
65 T.C ZİRAAT BANKASI MERKEZ  ŞUBE MÜDÜRÜ Nevzat ŞENSOY  
66 T.C ZİRAAT BANKASI YENİCAMİİ ŞUBE MÜDÜRÜ Mehmet DEMİR  
67 HALK BANKASI A.Ş. ŞUBE MÜDÜRÜ Halil ÖZBELLEK  
68 VAKIFBANK T.A.O. ŞB. MÜD. Mustafa AYDEMİR  
69 İLÇE TARIM KREDİ KOOP. MÜDÜRÜ Nihat ÇİFTÇİ  
70 SÖKE TARİŞ MÜDÜRÜ  İsmail ÖZAR  
                         T.B.M.M "DE GRUBU BULUNMAYANAN SİYASİ PARTİLER İLÇE BAŞKANLARI    
71 BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ Erkan ARIBAŞ  
72 DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI Musa AVCI  
73 VATAN PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Yaşar KURTULMUŞ  
74 SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Kasım TÖREN  
75 YEŞİLLER VE SOL PARTİSİ İLÇE BAŞKANI M.Cemal GÜMÜŞ  
76 HAK VE HAKİKAT(HAKPARTİ)  PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Beytullah YAVUZ  
77 ANAVATAN PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Yusuf ELMACIOĞLU  
78 TÜRKİYE KOMİNİST PARTİSİ  Kader DÜNDAR  
79                                     AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS  ÜYELERİ     
80 MECLİS ÜYESİ Mehmet Levent TUNA   
81 MECLİS ÜYESİ AFET ER  
82 MECLİS ÜYESİ Metin SAKALAR  
83 MECLİS ÜYESİ Mustafa BAKIRCI  Belediye Başkan Yardımcısı
84 MECLİS ÜYESİ İbrahim ADALI  
85 MECLİS ÜYESİ İsmail YERLİ  
86 MECLİS ÜYESİ Süleyman TOYRAN  
                                                     SÖKE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ  
87 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fahri SİVRİOĞLU   
88 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Haluk KUTLAY Belediye Başkan Yardımcısı
89 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mehmet Levent TUNA   
90 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İsmail YERLİ  
91 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İbrahim MUSLU  
92 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hüseyin GÜNDÜZ  
93 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ahmet KARAKAŞ  
94 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Yasemin GÜRSOY  
95 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Abdullah ARICI  
96 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fahri SEMERCİ   
97 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mehmet TAŞÇI  
98 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Yusuf YAYA   
99 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hüsamettin YAMAN  
100 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Metin SAKALAR  
101 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mustafa BAKIRCI   
102 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Esra Elif BOZKURT   
103 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Bülent ARICI   
104 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fatih BOZKAYA   
105 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ahmet POLAT   
106 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mestan YEŞİL  
107 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Süleyman YÖRÜK  
108 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ahmet Yahya GÜLTOPU  
109 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İbrahim ADALI   
110 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Haldun IŞIKLI   
111 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Abdulmuttalip DEMİR  
112 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hatice UZEL ÇAKAR  
113 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Kasım ÜZÜM  
114 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ayla KURU  
115 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mehmet YÖRÜK  
116 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hasan ERGÜN  
                     MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP OLAN BASIN KURULUŞ TEMSİLCİLERİ     
117 TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI Behlül ER  
118 TİCARET ODASI YÖN.KUR.BŞK. Haluk KUTLAY  
119 TİCARET BORSASI MEC. BŞK. Ahmet Nejat SAĞEL  
120 TİCARET BOR. YÖN. KUR. BŞK. Salih Deniz GÜNAL   
121 ZİRAAT ODASI BAŞKANI M. Kemal KOCABAŞ  
122 ZİRAAT ODASI MECLİS BŞK. Yılmaz ÖZEN  
123 SÖKE OVASI SULAMA BİRLİĞİ BŞK. Nejdet ÖZEKMEKÇİ  
124 SÖKE ESNAF KEF. KOOP. BŞK. Refik KARATAŞ  
125 MİMARLAR ODASI SÖKE TEMSİLCİSİ Seçkin YAVUZ  
126 TABİP ODASI SÖKE TEMSİLCİSİ Dr. Öztekin YÜCE  
127 DİŞ HEKİMLERİ ODASI TEMSİLCİSİ Talat SEZGİN  
128 ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİSİ  Mustafa USLUYÜZ  
129 ECZACILAR ODASI SÖKE TEMSİLCİSİ Kadir YETİŞKİN  
130 İNŞ. MÜHENDİSLERİ ODASI SÖKE TEM. Oben OLÇUM  
131 S. MUH. MALİ MÜŞ. O. SÖKE TEM. Tahir YABANCI  
132 SÖKE BAKKALLAR ODASI BŞK. İbrahim ÇALLIOĞLU  
133 SÖKE BERBERLER ODASI BAŞKANI Samet CAN  
134 SÖKE KAHVECİLER ODASI BAŞKANI Çağlayan ZENCİRCİ  
135 SÖKE DEMİRCİLER ODASI BAŞKANI Ahmet TOKMAKOĞLU  
136 SÖKE LOKANTACILAR ODASI BŞK. Mehmet GÜL  
137 SÖKE MARANGOZLAR ODASI BŞK. Murat ELGİN  
138 SÖKE MEYVE VE SEBZECİLER ODASI BŞK. Ümit ÇOŞKUN  
139 SÖKE TERZ. VE TUHAFİYECİLER ODASI BAŞ. Salih KILINÇ  
140 SÖKE ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI Refik KARATAŞ  
141 SÖKE ELEKTRİKÇİLER ODASI BŞK. Yalçın PEKTAŞOĞLU  
142 BASIN TEMSİLCİSİ Ali ESMER  
                                                          ÖZEL BANKA KURULUŞLARI    
143 TÜRKİYE İŞ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ Özgürcan ÜNAL  
144 AKBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Murat OKUTUCU  
145 YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ Sibel YILDIZ  
146 FİNANSBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Esma VARDAR  
147 İNG BANK ŞUBE MÜDÜRÜ ENGİN ÖZDEMİR  
148 GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ Osman YEŞİLYURT  
149 DENİZBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Ercan GÜRGEN  
150 ANADOLUBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Barış KARABIYIK  
151 ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Erdal GÜNEŞ  
152 TEB(Türkiye Ekonomi Bankası) Ali YILDIRIM  
153 HSBC BANK ŞUBE MÜDÜRÜ Olcay KARADAŞ  
154 KUVEYTTÜRK BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ  MUSTAFA AYDEMİR  
155 FİBABANKA SERAP ŞUMNULU  
                                      KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI     
156 KIZILAY DER. SÖKE ŞUBE BŞK. Oğuz ERYILDIZ  
157 TÜRK HAVA KURUMU SÖKE ŞUBE BAŞKANI İdris BALCI  
158 ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DER. SÖKE ŞUB.BŞK. Makbule ERDOĞAN  
158 TÜRKİYE YARDIMSEVERLER DERNEĞİ SÖKE ŞB.BŞK. Sülün ÖZBAŞ  
159 ÇAĞDAŞ YAŞ.DES.DER.SÖKE ŞUBE BŞK. Necdet AYGÜN  
160 SAĞLIĞI VE SAĞLIK YAT. KOR.VE DES. DERNEĞİ Ali ÇALIŞKAN  
161 TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ DERNEĞİ SÖKE ŞB. BŞK.  Şeyda Fatma AZBAZDAR  
162 ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ Ulvi ATMACA  
163 SÖKE KENT KONSEYİ BAŞKANI  Muzaffer CEYLAN  
164 SÖKE GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ Bilal ÜLKER  
                        SENDİKA TEMSİLCİLERİ    
165 EĞİTİM-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Hayri YAPTATEREK   
166 TÜRK EĞİTİM-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Rasim YAVUZYILMAZ  
167 EĞİTİM-İŞ SÖKE TEMSİLCİSİ Filiz EMUL  
168 EMEKLİ-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Mehmet Celal GÜMÜŞ  
169 (SES) SAĞLIK VE SOSYAL HİZ. EMEKLİ SÖKE TEM.    
170 DİSK TEKSTİL İŞÇİLERİ SENDİKASI SÖKE ŞUBESİ Cemal POYRAZ  
171 EĞİTİM-BİR-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Bünyamin CANKAT  
172 TÜRK DİYANET VAKIF-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Cansever TAŞÇI  
173 MEMURSEN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ Ahmet EMİRDAĞ  
174 DİYANET SEN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ Mevlüt DÜLGER